Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha két más színű hajfestéket...

Ha két más színű hajfestéket összekeverek, és úgy festem be vele a hajam, mi lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
Pl. ha egy lila és egy vörös (inkább piros) festéket keverek. Akkor a két szín keveréke jön ki, vagy inkább az, amelyik a sötétebb, ill. dominánsabb? Csak már annyira unom a bolti festékeket, fodrásszal festetni nincs pénzem, mivel diák vagyok...:)
2008. jún. 27. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kék és fekete keverékemből kékesfekete lett, szóval keveréknek kell kijönnie azt hiszem. De próbáld ki egy tincsen, én is úgy szoktam :)
2008. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pirosban elméletileg több a pigment,mint a lilában,mivel a piros is már egy kevert szín fajta. ez már a mennyiségtől függ,hogy milyen árnyalatú lesz a hajad. Ha 1-1 arányban kevered,akkor a piros pigmentek jobban fognak dominálni,ezért a hajad is világosabb árnyalatú lesz. Ha lila a fő szín,akkor mindenképp sötét színt érhetsz el vele.

Próba szerencse! És az előttem válaszoló tanácsát fogadd meg: Először csak tincselj! Szép napot!

2008. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! :)
2008. jún. 30. 08:07
 4/4 anonim válasza:
Szia! A lila erősebben fog látszani ha 6%-os oxigentat használsz ha viszont 9%-os vagy 12%.os oxigentat akkor meg a vörös lesz a dominánsabb szín. Ezt azért tudom mert fodrász vagyok!!
2008. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!