Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajkérdés! Töredezett hajam...

Hajkérdés! Töredezett hajam vágassam újra le vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 éve rövid hajam van. nem tüsi rövid, de volt már felnyírva is és nagyjából ezen a szinten voltam az utóbbi 3 hónapot leszámítva. elkezdtem lenöveszteni és most itt tartok: [link]

a helyzet az, hogy soha nem állt rosszul a rövid haj. sőt, sokkal jobban éreztem magam vele mint valaha, de ez a haj is nagyon jól állna HA nem lenne úgy eltöredezve az összes centi amit ránövesztettem. nagyon lelkes voltam, amikor elhatároztam, hogy újra megnövesztem. gyorsan is nő, de nem tudom mit tehetnék. van valami amivel esetleg rendbe lehet hozni az eltöredezett hajvéget?



2013. aug. 3. 18:23
 1/2 anonim válasza:

Próbáld ki a ricinus olajat! Nagyon jó hajnövesztő szer. Itt van egy vidi a használatáról: [link]

A ricinus nemcsak a hajnövesztésre jó hanem visszaszerzi a haj csillogását fényességét is de ezt Nóri is elmondja a videóban.

Töredezett hajvégekre pedig a vazelint ajánlanám. Gyógyszertárban lehet kapni bár itthon nem nagyon ismerik el de külföldön sok modell használja, én is az vagyok innen tudom :) A vazelinnel este kell bekenni a hajvégeket és reggelre szép puhák lesznek fontos hogy száraz hajra kend mert én először nedvesre kentem és jól megjártam. Több hajmosás után jött ki teljesen a vazelin...

Amúgy midkettőt gyógyszertárban lehet kapni.

Sok sikert a hajnövesztéshez kedves Kérdező! :)

2013. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
maximum optikai tuningolni lehet ideig-óráig, de a töredezett hajon csak az olló segít.
2013. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!