Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kihullott a hajam a fejem...

Kihullott a hajam a fejem közepén. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
a fejem tetején egy kb 3 cm àtméröjü lyuk keletkezett nincs haj egy szàl se.21 éves làny vagyok.nem festem a hajam gyakran,nem vasalom,stb. mindig dràga sampont veszek.mi lehet a baj?menjek orvoshoz?ez lehet valami betegség jele?ha igen mi?
2008. jún. 27. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvos mindenképpen, ám a drága sampom pénzkidobás! Most volt 1 műsor a Discoveryn amiben vmi híresnő (asszem volt modell de nem biztos) elhatározta, h harcol a drága samponok ellen, mert smemi plussz nincs bennük! Csináltak tesztet is (jó nem laboratóriumit) de elég hatásos volt h 1 ikerlánypárnak a haját 2 különböző (olcsó-drága) samponnal mosták a haját és végül semmi különbség nem volt a 2 haj között!
2008. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt foltos hajhullásnak hívják,úgy tudom.Szerintem menjél orvoshoz mindenképpen.Ez lehet vashiány vagy gyulladás miatt stb.Pontosat csak orvos tud mondani.
2008. jún. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!