Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek divatos a melliroz...

Szerintetek divatos a mellirozott haj (barnaba szoke)?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, már az ombre a menő de ha neked úgy tetszik melíroztasd :)
2013. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól meg lehet csináltatni a melírt, lehet szép 'napszítta'. Az ombre szerintem (ne sértődjetek meg, lécci) nagyon ocsmány, mintha lenőtt volna a hajad...De ez is fodrászfüggő. Melír mellett teszem a voksom.:)
2013. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya a mellir... tíz éve divat volt. Talán. De szépen is meg lehet ám csinálni.
2013. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen.. A természetes hatású

vagy fénymelír szerintem jól tud kinézni, ha nem nagy a kontraszt... Ugyanis az egyik leggázabb dolog, amit vki a hajával csinálhat, az a szokásos csúnya melír, ahol nem egyenletesen, természetesen világosodik, ráadásul hidrogénszőkére szívják...van különbség : [link] vagy [link]

Nekem személyesen nem tetszik, én inkább festetném a hajamat egy aranybarna, világosbarna, stb árnyalatra. Ombre szerintem max nagyon jó fodrásszal legyen, mert ha elrontják, katasztrófa... ( bár ez a melírra is vonatkozik...)

Divat szempontjából szerintem a melír nem éli a fénykorát:-)

2013. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem divat. Max ha szőkés-barna a hajad alapvetően a hajad. A barnába szőke az nagyon 90-es évek, tiszta ízléstelen. Max 1-2 árnyalattal legyen világosabb vagy sötétebb a melír az alapszínnél, és jobb, ha 2 féle árnyalat is kerül bele. Az úgy természetes és napszítta, feldobja a frizurát. De sajnos kevés fodrász csinálja meg jól.

Az ombre meg még rosszabb, a divatképeken nagyon klassz, bár szerintem csak hosszú hajon mutat igazán, viszont errefele jó, ha minden 15. fodrász normálisan meg tudja csinálni. :D

2013. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!