Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Januárra mekkora lesz a hajam?

Januárra mekkora lesz a hajam?

Figyelt kérdés
Most vállig érő tépett (gyengébbek kedvéért nem mindenhol egyforma hosszú) fekete festett hajam van. (nem először lett befestve hanem már sokadjára..) Június elején lett iylenre befestve a hajam, de azóta csak egy centit nőtt..Gondoltam veszek ilyen ricinusolajat, olvastam hogy az növeszti a hajat. Mi a véleményetek róla? És Januárra mekkora lesz a hajam?

2013. aug. 6. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Nekem a ricinusolajtól nem nőtt a hajam és marokszámnyira hullott a hajam.

Nem tudja neked senki sem megmondani, hogy hány centit fog januárig nőni a hajad.

2013. aug. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak körülbelülre szeretném tudni hogy mire számíthatok. Miért hullott ki a hajad? Eddig csak jót olvastam és hallottam róla...O.o
2013. aug. 6. 07:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az olajtól nem lesz hosszabb,csak fényesebb a hajad. Amúgy nekem is ez a bajom,csak nekem a fodrász intézte el. Növesztem és elmentem egy picit vágatni a végéből,erre a lapockáig érőt levágta vállig érőre. Úgyhogy én is kiváncsi vagyok mitől nőne gyorsabban a haj. Valami vitamin?
2013. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és úgy sem fogja növeszteni ha nem csak úgy magában teszem a hajamra hanem valami hajpakolás formájában?
2013. aug. 6. 08:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de egy próbát megér:) Hátha bejön. 2. voltam
2013. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Első vagyok. Mert eltömítette teljesen a fejbőrömet. Pont úgy, mintha zsíros lenne a hajam. Akkor több hullik ki alapól is. Átlagosan a haj 1-1,5 centit nő havonta, bár ha jól olvasom a tied ennél kevesebbet nőtt. Szerintem inkább belülről kellene táplálni a a hajadat, nem külső, rákenegetős dolgokkal.

Egyél naponta zöldséget és gyümölcsöt, 2,5-3 liter folyadékot igyál, a köles is nagyon jó a hajra, mert tele van fehérjével. Nekem ami még bevált hajnövesztésre, az a DM-es hajkapszula. Dupla annyit nő a hajam, mint amennyit előtte. Masszírozhatod a fejbőrödet is és a samponodba tehetsz rozmaring illóolajat.

2013. aug. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Kb. 6-8 centit fog addig nőni a hajad. A ricinus tényleg nem ér semmit, én is próbáltam. Csomó hajam kihullott tőle, és egyáltalán nem nőtt gyorsabban. Inkább szedj hajvitamint és ápold a hajad, az segít.
2013. aug. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első! Mi a pontos neve a DM-es hajkapszulának? Kipróbálnám:) (2. voltam)
2013. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

08:43-as vagyok.

A dm-es hajkapszula a Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex. 999 Ft 60 szem, 2 hónapra elég. Én is szedem. :) Nagy változást nem hoz, csak talán kicsit erősebb a hajam, de gyorsabban nem nő. A körmömnek viszont jót tesz.

2013. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: lehet hogy csak nem mostad le alaposan a pakolást nem? sok helyen olvastam hogy többször is átkell mosni, és a legvégén hideg vizzel, mert akkor nem tömiti el a pórusaidat. Persze én nem tudom te mit hogyan csinálsz csak ezt olvastam..:)
2013. aug. 7. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!