Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier Color&Shine hajszínező...

Garnier Color&Shine hajszínezőből elég egy dobozzal váll alá érő hajra? .

Figyelt kérdés

Sötétszőke hajam van, váll alá ér 5-6 centivel. Világosszőke hajszínezőt vettem egy dobozzal. Elég lesz rá az egy doboz?


Aki próbálta már ezt a fajta színezőt, mit tapasztalt?

Előre is köszönöm!



2013. aug. 6. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elég a hajadra. Nekem hosszabb, mint a tiéd, hátközépig ér, mégis elég rá. Bár nincs egy dús hajam, elég vékonyszálú sajnos. Tapasztalat? Tényleg szép fényes hajszínt kapsz ha befested vele, más különösebb dolgot nem tapasztaltam. Tehát semmivel sem különb a többi hajfestéktől. Viszont tényleg szép fényt ad a hajnak. És tartósan.
2013. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, hogy olvasod-e meg a kerdest, ha igen, ird meg kerlek, hogy sikerult a festes. Milyen arnyalatot kaptal?

Elore is koszi.

2013. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!