Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyaranta mindig pattanásos...

Nyaranta mindig pattanásos vagyok ezért feszengve érzem magamat és nem tudok csajozni (fiú vagyok). Mivel lehet eltüntetni a pattanást?

Figyelt kérdés
Gáz az ha valami krémet(de MILYET??) használok vagy milyen módszer van rá? Kösz a válaszokat előre is
2008. jún. 29. 14:05
 1/6 A kérdező kommentje:
ez jobban a fejemen látszik és az orromon van sok
2008. jún. 29. 14:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz, nem lehet tudni, hogy mitől van és látni is kellene.

Amit így tudok tanácsolni, hogy kerüld a túl zsíros ételeket, sok vizet igyál, vehetnél egy bőrradírt és minden fürdésnél radírozd át az arcodat.

Ja, és ne nyomkodd, mert még rosszabb lesz a helyzet!

Ha nem tudod mi az a bőrradír, szívesen leírom neked ha kérdezed.

Ja, egyébként lány vagyok és tinikoromban nekem is voltak pattanásaim, nem is kicsik, de mára semmi nyoma, szóval fel a fejjel! :)

2008. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bocs, hogy kijavítom az előttem szólót, de a radírt nem jó napi gyakorisággal használni.

Menj el kozmetikushoz,egy kezelésre. Kérdezd meg, milyen a bőrtípusod, és annak megfelelően vegyél krémet magadnak.

A solárium és a nap is sokat segít a pattikon, de óvatosan, nehogy leégj.

2008. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy recept a boszorkánykonyháról:

Egy remek tea, a kerben mindent megtalálhats hozzá, ha az nincs akkor a patikában:

Borsmenta(hosszúkás virága ésovális levelei vallak meyeket ha megdörzsölsz menta illatúk, valaki biztos akad aki felismeri, brnyugtató hatású)

kamilla (gyulladáscsokkentő)

Csalán(bőrnyugtató, és enyhén fertőtlenít)

Körömvirág(elősgíti a bőr gyógyulását)

Lándzsás utifű levelek (könnyítik a sebgyóulást, gyullaáscsökentő, kanalas orvosság is készül belőle)

ánis (fájdalomcsillapíró, és gyulladáscsökkentő)

Eme gyógynövényeket 2 dl vízben főzd addig amíg a víz fél decire nem fő el, így garantáltan tömény és hatásos oldatot kapsz. A leszüt teát vatta segítségével vidd fel a börre és hagy rászáradni, ha az időjrás megengedi napon szárícsd meg.


Ez a leghatásosabb recept amit ismerek, mndenkinek segít, a lényeg, hogy ne mosd le, és időnként megismételheted(félóránként, óránként).

2008. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
huh kösz a válaszokat azé a kozmetikus picit durva lenne fiú létemre nem vagyok én meleg bakker. de azé majd valamit összefőzök :D
2008. júl. 6. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el kozmetikushoz, egyáltalán nem ciki. Nagyon sok fiú jár hozzánk és nagyon eredményesen lehet kezelni egy ilyen problémát. A rendszeres kozmetikai kezelés mellett pedig ügyelj a tisztálkodásra. Használj arclemosó gélt, amit langyos vízzel öblíts le. Utána használj tonikot is. Nagyon jók az aloe vera és a teafaolaj tartalmú termékek, mert csökkentik a gyulladást és fertőtlenítenek. Ha húzódik, száraz érzetű a bőröd mosakodás után, használj bátran krémet. A vizes alapú, olajmentes krémek a legjobbak neked.

Egy kozmetikus

2008. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!