Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A palette hajszínező meddig...

A palette hajszínező meddig marad rajta a hajon?

Figyelt kérdés
Én középbarnát vettem, az van ráirva hogy 24 jamosás után kijön, de sokan azt mondták hogy van amikor le se jön. igaz ez?
2008. jún. 29. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs de ez a 24 hajmosás elég hihetelen hisz addigra már lenő rég a hajad és festetheted újra! És ugye akkor már az egész hajad újra kell festeni h ne legyen árnyalat különbség szal átverés az egész:D
2008. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A rendes hajfesték is kopik már az első kát-három hajmosás után, akkor a hajszínező még jobban kopik, hiszen csak színező. Sokkal előbb ki fog kopni, max két-három hetet adok neki, de még lehet, hogy így is sokat tippelek.
2008. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A hajszínező néhány hétig tart, attól is függ mennyit mosod, de olyat még nem láttam hogy nem kopott volna ki.
2008. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem középbarna a hajam,és sötétiteni akartam.vettem egy középbarnát,ugyan azt amit Te,és sötétittett rajta...egy honapja festettem,most kezd kikopni.jövöhéten festem sötétbarnára.:)
2009. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!