Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni az államon...

Mit lehet tenni az államon lévő régi megkeményedett pattanásokkal?

Figyelt kérdés
Ha nyomni akarom fáj utána pár másodpercig és nem igazán akar jönni ki emiatt semmi, de érzem ott a bog és zavar
2013. aug. 14. 23:23
 1/6 viky0616 válasza:
Ha már több hónapja ott vannak, akkor nem tudom, de ha csak pár napja, akkor ne piszkáld. Elfog múlni magától. Ha mégsem próbáld tűvel kicsit megszúrni. Lehet hülyén hangzik, de nálam bevált. :-)
2013. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nem marad meg a helye? Nem pár napja vannak ott
2013. aug. 15. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Radírozd át majd gőzöld 10-15 percig ettől felpuhul a bőr.Majd próbáld meg kinyomni,ha nem megy akkor kozmetikus.
2013. aug. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz menj. Addig, amíg nem láttad, ők hogyan csinálják a tűvel, semmiképpen ne állj neki otthon. Jól begyulladhat az egész. Nekem is vannak olyan pattanásaim, amik mélyebben vannak és a szakember is tűvel szokta eltüntetni, de nem mindegy, hova és milyen mélyre szúrod a steril! tűt. Korábban próbáltam itthon nyomkodni, de sosem sikerült (valahogy az ilyennek nincs is teteje, csak fájdalmas púp), és mindig csomó lett a helyén, ami hónapokig megmaradt.
2013. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát figyi. Ilyenem néha nekem is van, de nekem úgy, hogy egyik nap még nincs ott, aztán másnap már érzem, hogy na itt lesz egy jó nagy cucc. És várok egy két napot még, néha nyomok rajta egy kicsit, de nem azzal a szándékkal, hogy kijöjjön, csak hogy feljebb. És a második-harmadik nap kinyomom. És eléggé kellemetlen, de nekem szokott sikerülni.
2013. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálam is a tű-s verzió megoldás vált be, anélkül nem múltak el onnan. ki kell lyukasztani és kinyomni a kemény fehér akármit onnan, majd begyógyul a pici seb és nem lesz ott utánna a fehér csomóféleség.
2014. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!