Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sima fodrász is jól megtudja...

Sima fodrász is jól megtudja csinálni az ombrét? Járt már úgy vki, h. nagyon elrontották neki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek nagyon csúnya lett, alul ilyen hidrogénnel szőkített ocsmány narancssárga kb, felül meg sötétbarna... pont úgy néz ki, mint egy lenőtt hajú, igénytelen takarítónő... Igényes ombre hajat még csak képen láttam :D
2013. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem itthon csinálta meg a testvérem ezzel: L'Oreal Preference Wild Ombres


Gyönyörű lett az eredmény, de eddig csak szőkében van.

2013. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

milyen az a sima?mért olyan is van aki ombré-ra szakosodott?

nekem múlt pénteken csinálták,szerintem nagyon jó lett,de lehet hogy valaki erre is azt mondaná hogy igénytelen nem tudom

2013. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
simát úgy gondoltam ,hogy nem mesterfodrász
2013. aug. 21. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amit eddig láttam sz@r volt :D én magamnak csináltam, így olcsón megúsztam és pont olyan lett ahogy elképzeltem
2013. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!