Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb szőke hajfest...

Melyik a legjobb szőke hajfesték, ha olyan hajat szeretnék, mint amilyen Zimány Lindának is van?

Figyelt kérdés
Olyan barna hajam van, mint 15évesen Zimány Lindának volt. Hasonló az arcunk is, eddig mindenki azt mondta, hogy jól állna az olyan szőke haj. Meg megnéztem programmal is. Szóval szerintem jól állna. Kérdés, hogy melyik a legjobb hajfesték? Meg Lindának hamvasszőke, aranyszőke vagy milyen a haja?
2009. okt. 29. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Loreal-t vegyel, az a legjobb szerintem. Ennel olcsobbat ne vegyel, nem erdemes. De nem akarsz elmenni fodraszhoz?
2009. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De megyek fodrászhoz. Csak előtte megkell vennem a festéket.
2009. okt. 29. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérd ki a fodrászod véleményét, h ő melyiket ajálnja.

De nekem is hamvasszőke a hajam, s én a LONDA COLOR-t használom. hamvasszőke szín, asszem 80valahanyas a száma.

Palettet semmiképp se vegyél, mert az sárgít.

Hajfestés után pedig használj Schauma sampont. Hamvas csillogás, sötétkék flakon, segít h ne légy sárga. de ezt ne használd mindig, én olyan minden 2-3 alkalommal használom azt a sampont.

2009. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lindának inkább aranyszőke a haja. Fodrászkellékesnél érdeklődj, ott van egy rakásnyi színskála is, meg tudod nézni, hogy illik-e hozzád.
2009. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!