Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajusz probléma! Hogy tünthete...

Bajusz probléma! Hogy tünthetem el?

Figyelt kérdés
epilálom a bajszom,hetente,vagy legalábbis akkor amikor úgy látom hogy már megnőtt...és nagyon csúnya a bajusz részen a bőr,olyan mintha mindig szőrös lenne amikor már egy szál szőr sincs rajta,nagyon kivannak tágulva a szőrtüszők meg sötét is a bőr...mivel tudnék segíteni rajta?
2013. aug. 22. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Csipesszel szedd ki a bajszod, ne epiláld. Az nem épp oda lett kitalálva, tönkreteszi a bőrt. Hidratáld, helyre fog jönni idővel.
2013. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az epilátor durván tépi ki a szőrszálakat és a gyantától is évek alatt beráncosodhat az érzékeny arcbőr. Szerintem szánj rá egy kis pénzt és kozmetikussal csináltasd, esetleg valamilyen végleges szőrtelenítést is válassz mellé, így biztosan nem fogod idő előtt tönkretenni a bőrödet. Én körömvirág krémet kennék rá a helyedben, az hámlaszt és regenerálja a bőrt, hamarabb mint bármelyik krém.
2013. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyantacsíkot használj és utána hidratáld a bőrt.
2013. aug. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!