Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajamat mindig vasalom,...

A hajamat mindig vasalom, mert anélkül elég hullámos amit gyűlölök, de a vasalástól elégé tönre tetem a hajam, mit csináljak hogy ne rosszabogyon a helyzet?

Figyelt kérdés

Elég száraz és töredezett lett a hajam,most voltam fodrásznál aki vágott a végéből de ugyan olyan maradt :(

nagyon szeretném megnöveszteni a könyökömig a hajamat de még csak vállam alá ér.Viszont ha nem egéséges és így töredezik akkor nem fog sikerülni :(

mit csináljak hogy sikerüljön?Eszméletlenül szeretném hogy megnőljön,de a vasalást nem nélkülönözhetem!


2008. jún. 30. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez az átka a hajvasalásnak. Egy jó alapos átvágás segítene, de mivel növeszteni akarod, így az kizárva. Viszont ha továbbra is vasalod, akkor tiszta szálkás lesz, nagyon el fog töredezni és akkor még rövidebbre kell vágni. Nem tudom milyen hajvasalód van, de az is sokat számít. Mert ha kerámialapos, akkor az sokkal jobban roncsolja a hajat. Vegyél teflonosat vagy texilbevonatút. Ez igaz, hogy drágább jóval, de annyira nem lesz töredezett a hajad. Meg létezik tartós hajegyenesítés is, ezt fodrász végzi, de vegyszeres és hajszerkezettől függ, hogy mennyire tartós.
2008. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vágásnál melegollóval ajánlott vágatni, de amúgy használj Gliss Kur azonnali hatású kétkomponensű szerét.
2008. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Használok gliss kurt bár sok javulást nem vettem észre tőlle!

Amugy meg a hajvasalomat fodrásztól vettük 15 000-ért szóval nem olyan gagyi meg van benne ilyen piros világitás mikor össze csukom hogy ne nagyon égesen,de szerintem ez a fény csak látszat mert nagyon elvan töredezve!

nem tudom mit csináljak ,de nagyon zavar:( mert iszonyat haj mániás vagyok,forász szeretnék lenni és mindig mindenkinek a haját nézem meg elösször és mindig azzal vagyok elfoglalva hogy-hogy áll a hajam,és tudom hogy a vasalás nem tesz jót neki de ha nem vasalom ki akkor nem tetszik :(

2008. júl. 1. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy csodaszer ami több hónapra tükörsimává és egyenessé varázsolja ahajadat.ha jól emléxem 3800 Ft.:S
2008. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!