Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek volt/van póthaja, az...

Akinek volt/van póthaja, az írna választ nekem pár kérdésre?

Figyelt kérdés

A hosszú, derékig érő hajamat, sajnos hirtelen felindulásból levágattam hasonló fazonúra, csak alul hosszabb: [link]

Borzasztó!!!:'( Hajfelvarrást szeretnék, hogy visszanyerje a hajam a dússágát, és hogy legalább érjen a lapockámig...

Körülbelül mennyibe fog kerülni? Hol tudom megvenni a póthajat? Lehet festeni, és vasalni? Hány hónaponta kell újra rakatni, és az mennyibe kerül? Előre is köszi a válaszokat! 16/l :(



2013. aug. 28. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hajat általában internetről tudod megrendelni. Fontos hogy európai haj legyen, és remy! Mivel ez 100% emberi haj, lehet festeni és vasalni, de mivel ugyan úgy reagál mint a saját hajad, nem ajánlott állandó károknak kitenni. Rendszeresen ápolni kell. Ha jó minőségű hajat szeretnél, az általában elég drága, meglehet hogy egy 40 v. 50 cm-es haj akár 30-50 ezer forintba is kerülhet, plusz amiért felrakják a szalinban. A felrakás ára szalononként változik, de az is kb.20 ezer körül van. Előny viszont az európai hajnál, hogy ha vigyázok rá, ajkor egy évig is hordható. Hátránya sajnos, hogy drága.

Ajánlok egy oldalt, csak nézz körül:

www.afroline.hu

2013. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:))
2013. aug. 28. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyenre vágattam egyszer, de szerintem marha jól nézett ki, mindenki dicsérte. Neked mi a gondod ezzel a frizurával? Nem csak szokatlan még? Mert szebb mint egy hosszú póthaj mindenképp. 16 évesen gondolom nincs pénzed a 100ezres normális póthajakra, ha meg valami olcsót veszel rémesen fogsz kinézni.
2013. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszenek a póthajak,nekem is az van de nekem futura csattos :)
2013. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is ilyenre van vágva a hajam :D

minek pót haj 16évesen??? inkább szeresd meg fõleg ha dicsérik is, hogy jól áll, ha annyira hiányolod a régi hajadat szedj hajvitamint, használj ricinusolaj pakolást attól gyorsabban nõ

2013. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Erika.Kelemen válasza:

Ha póthajon gondolkozol készülj fel, hogy nem lesz olcsó!

Ha jól akarsz kinézni, és nem úgy mint egy útszéli boszorkány, akkor mindenképpen európai hajat vegyél, ami a te hajadhoz hasonló szerkezetű! Olcsó, gagyi kinai, vagy szintetikus hajakkal, (amikkel tele van a net) csak tönkreteszed a sajátodat!

Ha jó haj azt lehet festeni, vasalni éppúgy mint az eredetit, de 2-3 havonta újra kell felvarrani, hogy jól nézz ki. Nekem is varratva van. Tapintásra olyan mint az eredeti (hiszen az is:) A felvarrás soronként 2-2500 Ft általában, de valahol 3-4ezret is elkérnek helytől függ.

Azt tanácsolom, hogy amíg ilyen fiatal vagy ne erre költsd a pénzed! De ha mindenképpen ez tesz csak boldoggá nézd meg a fodrászom honlapját. Ő nagyon ügyes és lelkiismeretesen dolgozik, jó áron!! Több minden mást is csinál ami olcsóbb mint a felvarrás és lehet neked jobban is állna! Sok sikert!

www.hajcentrum.hu

2013. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!