Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás eltűntető módszerek?

Pattanás eltűntető módszerek?

Figyelt kérdés
Apró kis pattanásaim vannak a homlokomon, nem nagyon látni, de azért engem még is zavar. Mit tudnék tenni ellene? 17/L

2013. aug. 29. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Acnesolve-t használok.
2013. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pakolás receptem,gyors,könnyű, és otthon is meg tudod csinálni. Egy fél pohár kefirbe facsard bele egy fél citrom levét, és adj hozzá pár csepp almaecetet. Nekem bejött, körülbelül 10 percig kell rajtahagyni az arcodon
2013. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok! Elmondom,hogy nekem mik váltak be!

-Rejuvenál krém: Nem annyira drága. Én azt csináltam,hogy 2 naponta 20 percre kentem fel CSAK a pattanásos felületre. 2 nap múlva pattanás volt-nincs!

Víz: Mindennap moss reggel,este tiszta hideg vízzel (nem kell szappan) arcot. TE TÖRÖLD LE! VÁRD MEG MAGÁTÓL MEGSZÁRAD!

Igyál sok vizet! A víz méregtelenít. Régi bevállt módszer.

Méz: Kenj fel (vékonyan,mert ha vastagon kened akkor lecsöpög ) mézet a pattanásaidra,és 10-15 perc múlva mosd le!

Paradicsom: Fogj egy paradicsomot vágj le belőle egy darabot. Magozd ki. (pépesítheted is) Majd kend rá az arcodra.

Jégkocka: (nekem modjuk nem volt otthon jégkocka formám,ezért a mélyhűtőből vettem borsót dobozban és azt raktam a pattanásokra!) CSAK 5 PERCIG JEGELD. Akár óránként is megismételheted,de elég csak napi 2-szer,3-szor is.

Teafaolaj: Gyógynövény boltokban lehet kapni teafaolajat,ami 1000 forint körül van. Régről ismert a gyulladáscsökkentő,bőrápoló hatása. Napi háromszor csepegtess 1-1 cseppet az aknékra. Meglátod haram a változást!

Rágcsálj! Egyél répát! Én személy szerint ki nem állhatom a répát,ha te is így vagy vele,van egy bevált módszerem! Vágj kicsi csíkokra répát és almát. Rakd őket egy tálba,majd keverd össze. (ha még így se az igazi,rakj rá egy kis mézet!)

Remélem tudtam segíteni! (saját írás,nekem ezek váltak be!) Sok sikert!

2013. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!