Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szilikonos sampon, hajbalzsam...

Szilikonos sampon, hajbalzsam vélemény? Jót tesz a hajnak? Egészséges marad tőle a haj, felbőr? Tud rendesen nőni a haj?

Figyelt kérdés
Hajnövesztésben vagyok, ezért kérezem, hogy mit csinál a hajjal. Koszi puszi :))))

2013. aug. 30. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, nem tesz neki jót.
2013. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg nem egészséges. És majd tuti megszállnak a mindenhol észt osztó szilikonmentességet vallók. :D

Szerintem sampon jó, ha szilikonmentes, mert a fejbőrnek tényleg nincs rá semmi szüksége, a hajápolónál mindegy, mert azt hajtőre, fejbőrre úgysem keni az ember, a haj pedig teljesen halott, tönkretenni tudod, javítani csak látszólag.

Próbálkoztam ezzel a szilikonmentességgel egy ideig, de csak azt értem el vele, hogy a hajam kócolódott, és elektrosztatikus volt. A hajvégápoló olajos izéhez visszatértem inkább, jobb így. :D

2013. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt használd amelyik neked jobban bevált :) Nekem egy álom a hajam, mióta 2 éve szilikonmentességen vagyok, megnőtt derékig, legalább kétszer annyi van és nagyon megerősödött. DE! minden ember haja más, van egy csomó olyan ember is, akinek meg nem válik be, hiszen egy károsodott hajra kell a szilikon, hogy összetartsa, ilyenkor felesleges megpróbálkozni vele, nem éri meg, hogy tönkre menjen a hajad :)
2013. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!