Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » UV mentes barnítás! Már 1...

UV mentes barnítás! Már 1 kezelés is használ, vagy szükség van több alkalomra is?

Figyelt kérdés
Fehér bőröm van és szeretnék egy kis színt varázsolni magamra, mert 1 hét múlva esküvőre megyek és világítok a ruhámban :)Nincs sok időm, 1 kezelésért érdemes elmenni? A Kiwi Sun szoláriumra gondoltam...
2013. szept. 1. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
egy is használ,de szerintem hülyeség,ismertem egy csajt aki volt ilyenen,és kb olyan színe lett mint egy narancsnak,vagy mintha jó vastagon koszos lenne,elég gáz volt,ő is szégyellte magát rendesen,persze lehet vannak különböző árnyalatok,ja és mikor meg kopott akkor tényleg olyan volt mintha retkes lenne,mert ilyen foltokban hámlott le róla a cucc
2013. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!