Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan fodrász szalon, ami olcsó, és jó?

Figyelt kérdés
vágatni akarom a hajam, leszivatni és befesteni színesre a végét, lehetőleg olcsón meg szeretném úszni ezt, de pocsék munkát sem akarom,

2013. szept. 2. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, én Biohair szalonba mentem, elég rövidre vágattam az aznap mosott hajamat és 1490 volt összvissz. És szépen levágta a fodrász.


Festés asszem 5000 Ft náluk.


Akárhova mész, vigyél képet a kiszemelt frizuráról és magyarázd el, mint szeretnél!


Pocsék munkáról meg annyit, hogy egy ismerősöm pl. a Zsidró szalonba ment festetni és nagyon durván leégették a haját egy valag pénzért.

2013. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a biohairban is kiszőkítik vagy leszivatják a hajam? mert úgy hallottam ott nem
2013. szept. 3. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

Szia! Ismerek 2 fodrászt,aki pesti és tök olcsón vállalják facebook oldaluk is van! Nagyon jól vágnak és festenek hajat is:) Nagyon kedvesek és rád várnak.:)

Pincsii Carrot Madafaka

Dráfi Ági

Ők mindig kiírják milyen olcsón csinálnak ilyen olyan hajakat keresd fel őket,van "hivatalos" oldaluk és ask.fm is.:) 1500-3000ftig csinálnak asszem.

2013. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!