Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes áttérni a...

Szerintetek érdemes áttérni a natúrkozmetikumok használatára?

Figyelt kérdés
(Elsősorban hajra való termékeket vennék)
2013. szept. 3. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Semmit nem vesztesz vele. Én is áttértem a natúr samponra, balzsamra és pakolásra. Ugyanolyan jók, mint amilyeneket előtte használtam. A hajam szép egészséges.

Egyedül a hajolaj az, amiből szilikonosat használok, mert nagyon nagyon vékony szálú a hajam és ezzel ki tudom tolni a növesztését. Ha növényi olajat tennék a végére, az meg leterheli és zsíros hatást kelt úgy.

2013. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Csak ha elég türelmes vagy.


Sokan tapasztalják, hogy előbb rosszabb lesz a szilikonmentes (és egyéb natúr) sampontól (valójában nem attól, csak ekkor derül ki, hogy eddig a "szilikonos tartotta össze a hajukat").

Kócos, nehezebben kezelhető... de ez többnyire csak az átmenet.


A kímélő, natúrkozmetikumok hosszú távon mindenképpen jobban. Kevesebb az irritáció, ez serkenti a hajnövekedést is... stb. stb.

2013. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen. Sokkal egészségesebb is. :)
2013. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni, beválik-e.

Alverdés sampont-balzsamot használok, kezdettől jót tett a hajamnak, nem gubancolódik egyáltalán.


Bőrre sajnos nem jöttek be a natúr cuccok, semmi változás nincs, akár használom őket, akár nem.

2013. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!