Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon roncsolja a hajat az...

Nagyon roncsolja a hajat az ombre haj? (leszívva)

Figyelt kérdés

Alapból barna a hajam a vállam alatt ér kb 5 centivel és fokozatosan lett vágva még régebben. Szeretnék ombre hajat,de nem vagyok benne biztos ,hogy a hajam egészséges marad.

Leszívatni szeretném a végét,de nem nagyon (nem szőkére) csak egy nagyon nagyon kicsi árnyalatnyit (az egy másik kérdés hogy a fodrász mennyire lesz ügyes..)

Nagyon roncsolná a hajam ez a kis mennyiségű szívás?



2013. szept. 16. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kis színváltozásért nem kell leszívni a hajad, vannak fodrászoknál olyan hajfestékek amik egyszerre világosítanak is, és nagyjából annyira roncsolnak mint egy sima tartós hajfesték, magyarán nem nagyon. De ha valami van simán levágathatod az obre részt.
2013. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a fodrász,hogy az lekopna meg nem maradna meg. A hajam inkább sötétebb barna,mint világosbarna. A leszívást ajánlaná. Ez nagyon roncsol?:S
2013. szept. 17. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sötétszőkét szivattam le ( világos aranyszőke lett), de sajnos nagyon roncsolt, most épp növesztem le, de nagyon törik tőle a hajam. Pedig a színt imádtam:-( Mondjuk nekem alapból vékonyszálú a hajam és egy picit száraz.

Ha leszivatod, mindenképp ápold sokat, ne vasald-göndörítsd, stb

2013. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!