Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség tusfürdő és...

Mi a különbség tusfürdő és habfürdő között?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de a minap elgondolkodtam, és szerintem semmi. Szerintetek?
2009. nov. 5. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
elméletileg az egyiket tusoláskor, másikat fürdéskor kell használni. De mi azt vesszük,amelyik éppen olcsóbb vagy jobb az illata. Szerintem semmi különbség nincs köztük. Van, hogy habfürdővel tusolunk és van, amikor tusfürdővel fürdünk...
2009. nov. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
a tusfürdőnek is ugyanakkora habja képződik, ha habfürdőként használjuk?
2009. nov. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Az, hogy a habfürdőt csak akkor szokás használni amikor beülsz a kádba, és csak a nagy habot látod. de mást nem tud. A tusfürdőt pedig tusoláskor kell használni, és az tényleg tisztít.
2009. nov. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen más a kettő!...


Habfürdő = a kád vízébe kell tenni 1-1,5 dl mennyiséget, amitől illatos, színes és habos lesz a fürdővíz. A bőrt nem tisztítja, legfeljebb csak illatosítja, puhábbá teszi...


Tusfürdő = szivacsra kell tenni belőle kupaknyit ill. diónyit... Ezzel zuhanyozáskor a testünket végigdörgölve szappanként "működik", vagyis megtisztítja a bőrt, illatossá teszi... Tulajdonképpen folyékony szappan!


A habfürdő nem használható tusfürdő helyett, mert a bőrre töményen rákenve nem szappanként működik!

A tusfürdőt lehet ugyan habfürdőként (kádba beleöntve) használni, csak ez elég pazarlás, ráadásul sosem lesz tőle olyan nagy hab, mint a habfürdőtől...


Végülis lehet villával is főzeléket enni, csak sokáig fog tartani...

Kanállal is lehet rántotthúst enni, csak nem praktikus...

2009. nov. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
milyen kérdés ez??:D szerintem egyértelmű a nevében is benne van :D de akármelyiket használhatod
2009. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

egyszerü:

tusfurdovel tusolni

habfurdot meg vizbe tenni

amugy a habfurdo jobban habzik es azzal nem lehet tisztalkodni csak elvezni

2009. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!