Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál ez miképp van...

Kozmetikusnál ez miképp van egész láb gyantázáskor?

Figyelt kérdés
Az egész lábam előszőr fogom kozmetikusnál gyantáztatni, s ekkor le kell venni a gatyát, nem? Meg meddig gyantázza le, ill. kb mennyi ideig tart az egész láb?

2013. szept. 24. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
ha egész láb akkor bizony le kell venni a nadrágot. olyan 30-40 perc körül van , kérdés hogy hogyan dolgozik. A combtőtől egészen a lábszárad alsó részéig.
2013. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan én csak alsó lábszárat szoktam kozmetikusnál, leveszem a nadrágomat, mert szűk és nem tudom térdig feltűrni.

Felfekszem az asztalkára, először háton. Felkeni a gyantát egy részre, rá a papírka, tép. Ezt sokszor megismétli szépen körbe haladva, aztán a hátamra kell fordulnom, ahol hasonlóan jár el. Végül bekeni valami krémmel, megvárom amíg megszárad, és kész :) Gondolom a teljes lábbal sem más, csak tovább tart. Nekem 15 perc szokott lenni így..

2013. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!