Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, és nők! Ti hogyan...

Férfiak, és nők! Ti hogyan vélekedtek a nők öregedéséről? Szerintetek is gyorsabban öregszünk? 33N

Figyelt kérdés

Férfiak benneteket nagyon irritál,ha párotok elkezd öregedni?Elfogadjátok vagy más után néztek?

Szerintetek is jobban látszik a kor a nőkön?

Szoktam nézni az 50-es férfiakat,és kevésről mondom el,hogy nem látszik a kor ,de ez szubjektív.


2013. szept. 26. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Először is, odafigyeléssel el lehet érni, hogy lassabban/kevésbé látványosan öregedjen az ember, így a nő is. Sport, megfelelő öltözködés és frizura.


Emellett a társadalomban is más szerepe van a férfiak korának, mint a nőkének. Akár milyen csúnyán hangzik, az idősödő férfit a tapasztalattal, felelősségteljességgel párosítják, egy karizmát ad, a korosodó nőket pedig gyakrabban inkább negatívabb tulajdonságokkal.


Az is számít, hogy valaki "szépen" öregszik-e vagy sem. Vannak akiknek jól áll a kor.

2013. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 34 vagyok,de nem érzem magam öregnek.Megfelelő krémeket használok,futok ha tudok.Szerintem a szellemi hozzáállás nagyon fontos.
2013. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!