Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajtól kezelhetetlenné...

Ricinusolajtól kezelhetetlenné vált a hajatok? Elszeretném kezdeni de aggódok emiatt. és hetente 1x elég hajatmosnom nem szeretném ha nagyon bezsírosodna

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 10:44
 1/4 anonim válasza:
Nekem nem volt rossz a hajamnak, de nem is használtam sokáig. Más bevált hajápolókkal jobb hatást értem el. A hajamon hagytam kb. 1-1,5 órát , majd ami nem szívódott fel kimostam. Nem volt vele problémám. Nekem nem zsírosodott gyorsabban. (fejbőrömre nem kentem)
2013. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) melyikek voltak ezek a hajápolók? és én úgy olvastam hogy ha növeszteni szeretném akkor a fejbőrre kell kenni
2013. szept. 29. 11:15
 3/4 anonim válasza:
Fodrász kellékesben vásárolok már egy jó ideje. elég jó minőségű termékeket lehet kapni.Nyugodtan kérd az eladó segítségét , általában értik a dolgukat. Csak a samponom nem onnan veszem (gliss kur). Egyébként hővédő olajat használok vasaláshoz-szárításhoz. Balzsamot nem csak hajpakolást, ami mindenképp hidratáló legyen. Hajvégápolót meg napi szinten használom. Egy időben szedtem a biovanne vitamint, hajra. nekem jó volt!
2013. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2013. szept. 30. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!