Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor árt a hajnak ha...

Most akkor árt a hajnak ha vizesen fésüljük vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem szabad vasalnom, mert "darabokra" törtem a hajamat. Nagyon szét van törve, és nem csak a vége.

Voltam frissítő vágáson, alig vasaltam azóta, és ígyis..

Viszont ha hagyom magától megszáradni lelapul, ha hajszárítóval, seprű lesz...ha "beszárítom", azaz vizesen fésülöm, hogy egyenes legyen, árt vagy nem? Mert azt olvastam, hogy a vizesen fésülés igen, ugyanakkor a fodrász mondta, hogy be tudom szárítani, így nem kell vasalnom.


2013. szept. 29. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Vizesen fésültem mindig is, semmi baja nincs tőle a hajamnak. Nyilván ha tépkeded, rángatod akkor az árt, de nem úgy kell fésülni, hanem normálisan.
2013. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz szénakazlat, muszáj megfésülni hajmosás után, amikor még vizes.
2013. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy először picit szárítok rajta (még fésülés nélkül), majd mikor már csak nedves, olyankor fésülöm ki, és ezután szárítom be hajkefével. A lényeg, hogy ne a csuromvizes hajadat kezd el cibálni a fésűvel, hanem várd meg míg picit szárad.
2013. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3-as én pont azon gondolkoztam hogy így fogom csinálni.🙂
2023. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!