Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyha egy nap többször...

Hogyha egy nap többször megmosom az arcom tusfürdővel, attól lehet baja a bőrömnek?

Figyelt kérdés
Bőrradírral egy nap 2-nél többször nem tisztíthatom le, gondolom egy idő után csak rosszabb lenne, meg hát arctisztítóval sem lehet egy nap sokszor, ezért tusfürdővel szeretném egy nap többször is megmosni. (Fa krémtusfürdő) Nem fog kiszáradni a bőröm, vagy valami? Jövő hétre el kéne múlnia a pattanásaimnak, és így talán előbb elmúlnak. Eddig nem tisztítottam rendszeresen az arcom, mert mindig elfelejtettem, vagy nem volt kedvem, elhalogattam stb...
2013. okt. 2. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A fa ki fogja szárítani a bőröd és a pattanások is megmaradnak attó független.Használj természetes szappant,a nem szárít...bioboltokban van ilyen...plusz nem lesz zsíros a bőröd...télen pedig jól jön a töb zsír,hidd el...jobb mint a kiszáradt bőr,és ekcémás se lesz...
2013. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tusfürdő szárítja az arcbőrt.
2013. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne használj rá tusfürdőt. Bőrradírt meg HETENTE 1-2x tanácsos használni.

Egy nap 2x tisztítsd az arcod, reggel és este. Este használj arclemosó gélt vagy ha száraz a bőröd krémes arclemosót, reggel meg elég egy kis tonikkal áttörölni.

2013. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!