Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bánfi hajszesz leszedi a...

A bánfi hajszesz leszedi a fekete hajfestéket? Bánfi hajszeszt, balzsamot és Varga sampont akarom együtt kiprobálni a hajhullásomra és az eredményes gyors hajnövekedésre. Milyen eredményre számítsak?

Figyelt kérdés
Ma vettem a gyogynővényesben csalánt, abbol teát készítek és inni is fogom és 2hetenként leöblitem vele a hajam hajmosáskor, másik héten pedig sörrel fogok kisérletezni. Emelett vitamindúsan étkezem. Valakinek ez már bevált? Állítólag a csalán is segiti nőni a hajat meg csillogni fog tőle a sőr pedig a magas B vitamin tartalmának köszönhetően ápolja a fejbőrt leszedi az elhalt hámréteget, és serkenti a vérkingést is. Esetleg ti még mit probáltatok ami még bevált? :)
2013. okt. 3. 22:44
 1/1 anonim válasza:
Ricinus olaj, szőlőmagolaj, kókuszolaj, olívaolaj, és még sorolhatnám... Én ricinus olajat használok, és abszolút bevált. A hajam gyorsan nő, és jóval kevesebb is hullik tőle. Ráadásul nem is vészes az ára. Én csak ajánlani tudom! :)
2013. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!