Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szám alatt 2 barna folt van...

A szám alatt 2 barna folt van a bőrömön. Mik lehetnek azok?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nem májfolt, mert néha kiszárad, és akkor minden krém csípi. Hála Istennek nem viszket. Lehetséges, hogy krémektől, arcápolóktól van? Volt már valakinek ilyen? És ha igen hogyan tüntette el?
2009. nov. 8. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt.A bőrgyógyász írt fel krémet a pattanásaimra ,és nagyon kiszárította a bőröm!Miután abba hagytam a krém használatát ,elmúltak a foltok.Szerintem kend zsíros krémmel, talán az segít.
2009. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Most hogy visszaemlékszem, mikor utoljára voltam kozmetikusnál, az után jöttek elő, és nekem is felírt egy krémet. Próbáltam már kenni Terbisillel, meg Körömvirág krémmel is, hátha. De akkor megpróbálom a zsírosabb krémeket is.
2009. nov. 8. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:

nekemis voltmár ilyen, de az kicsit viszketett néha. ilyen barna folt volt, és ott mintha kicsit gyűröttebb is lettvolna a bőr, meg néha kiszáradt is kicsit.

énis a kék tégelyes nivea-val kentem, az elég zsíros és hamar eltünt.

2009. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ilyen. Nagyon köszönöm a válaszokat, el is kezdtem kenni. Nagyon zavar már, még elfedni sem lehet semmivel.
2009. nov. 11. 22:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már megmutattam a mindentudó gyógyszertáras néninek, és Canestent kell összekevernem Septosyl szemkenőccsel, és azt kell rákenni. Kíváncsi vagyok...
2009. nov. 22. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!