Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hallottam olyanról hogy a...

Hallottam olyanról hogy a pisi jót tesz a hajnak. Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan hullik a hajam és nagyon nagyon töredezik... Már nagyon sok mindent kipróbáltam, de nem igazán segített... ha megmosom akkor olyan mint egy szénakazal. Megfésülöm és fél perc után olyan mintha egy tornádóból léptem volna ki.


Eléggé el vagyok keseredve, és más bármire hajlandó lennék azért hogy javuljon a helyzet... Iszonyatosan undorító a dolog, de megteszem ha segít... szerintetek?


(hülyézzetek le nyugodtan, mert elég elvetemült ötlet, tudom) :D


2013. okt. 6. 20:31
 1/6 Je Veux ***** válasza:

Hát én ilyet még sose hallottam. :D


Ha akarod próbáld ki, de szerintem nem lesz hatása. :D

2013. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem az ammónia tesz jót?
2013. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valahogy nem nagyon visz rá a lélek hogy kipróbáljam csak ha tényleg működik, de ha nem 100% akkor inkább nem pisilném le a fejem. :D


Lehet hogy az ammónia, pontosan nem tudom, de elvileg az tartalmaz... de javíts ki ha tévedek. :)

2013. okt. 6. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:

ha hullik a hajad,akkor kezd a fogászaton,szabadulj meg a lukas és gyulladt fogaidtól.Utána a nőgyógyászat következik.

Az ammónia biztos nem tesz jót a hajnak,hiszen a festékekben is az van,ami hullást eredményez.

A pisit a háborúkban alkalmazták a katonák a lábgomba eltűntetésére,mert nem volt más.

2013. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sem lyukas sem gyulladt fogam nincs. Soha nem is volt. :) Nőgyógyásznál még életemben nem voltam... Mi az összefüggés? Mi lehet a nőgyógyászati oka a hajhullásomnak?


Köszi a választ. :)

2013. okt. 6. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig a gyulladás.Méghozzá a sokáig fenálló.Tehát petefészekgyulladás,húgyuti fertőzés,felfázás.

Ha ennyire hullik a hajad,annak valami oka van. Azt kéne megkeresni.ha az megszűnik,nem fog hullani a hajad.Ezt a legtöbbször a fog csinálja,vagy mandulagyulladás.

Tehát gócot kénme keresni,ami okozza..

Körzeti orvos,vérvétel,és megmondja ,hogy tovább.

2013. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!