Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás ellen valami hatásos?

Hajhullás ellen valami hatásos?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon hullik a hajam...Az okát tudom: év elején szőkéről váltottam sötétbarnára és a gondolom a sok festés az elején nem tett jót. Ezzel a hajhullással kibékültem, mert nem volt vészes...Ám most történt valami, amitől olyannyira stresszes, ideges vagyok napi 24 órában hogy 3x annyi hullik...kilehet ezt valahogy küszöbölni? Kezdek már nagyon aggódni...


Köszönöm!


2013. okt. 7. 17:59
 1/2 fcsenike ***** válasza:
Szerintem ha szőkéről váltottál sötétebbre, az nem károsítja sőt (feltölti). Viszont az idegeskedés, stresszes élet NA az betehetett. Ezen szerintem csak az segít, ha boldogabb leszel. Mivel az a probléma.
2013. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amikor váltottam színt, sajnos sűrűn volt festésem, mert kb 2 hét alatt ledobta mindig a színt...

A probléma, ami a stresszt okozza elég súlyos és így boldog sem tudok lenni, amíg nem javul a helyzet :((

Azért köszönöm :)

2013. okt. 10. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!