Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak az arcomra, ha...

Mit használjak az arcomra, ha egyszerűen mindentől elkezd feszülni utána a bőr, és apró foltokban néhol még ki is szárad? A sima vízzel való tisztítás után is ezt érzem. Most akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Krémeket nemszeretem használni, mert nekem egyiksem szívódik be teljesen, és mindig zsíros hatása lesz a bőrömnek tőle.

Egyébként mondhatni szép bőröm van, se nem zsíros, se nem száraz, amolyan pont jó, de csak akkor ha nem tisztítom semmivel...


2009. nov. 9. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan krémek amik seperc alatt beszívódnak a bőrbe. Én ki sem bírnám hogy ne használjak arckrémet. Az természetes dolog hogy tisztítás után húzódik. Ilyenkor kell feltenni a hidratáló krémet. Szerintem mindenképp használj krémet! Ajánlom az Avonos solutions termékeket, normál bőrre. Beszívódik, nem lesz zsíros hatású a bőröd.
2009. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig sztem csak az arckrém lesz a megoldás.Este lefekvés előtt kend be az arcod reggel úgyis gondolom megmosakszol és lejön ami nem szivódott be.ÉS igyál sok vizet!
2009. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az esti krémezéssel semmi gond, úgyis alszom, nemzavar ha zsíros a fejem.

De reggel amikor megfürdik, és esetleg megmosom az arcom vízzel, akkor miután megszáradt mármegint feszül, és néhol foszlik (kiszárad). Na és ekkor meg mit csináljak?

Annyi krémem van itthon, hogy már úszok bennük. Garnier, neutrogena, loreal, nivea...rájuk van írva hogy hamar beszívódik, nemhagy zsíros érzést....aztán mégis.

2009. nov. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!