Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Allandoan zsiros hajra jo a...

Allandoan zsiros hajra jo a hazi keszitesu szappan, vagy valami mas?

Figyelt kérdés

A fejborom szaraz...


Sajnos hormonalis problema,de valami megoldas kelll ra.


Sok sampont hasznaltam mar,de sajnos nem valt be ilyen szempontbol egyik sem...


Kb.2-3 naponta mosom a hajam,sok samponnal...



Koszonom a valaszokat.



2013. okt. 12. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy natúrkozmetikumokat áruló boltban vettem kifejezetten samponszappant, de iszonyúan nem vált be. Jól habzott, de ugyanolyan zsíros volt a hajam, de jól elnehezítette a hajam, rossz volt a fogása... Sima szappannal pláne nem próbálkoznék. Szerintem próbálkozz tovább a sima szappan+szódabikarbóna és almaecet kombinációval. Illetve langyos vízzel öblítsd ki a hajad, ha túl meleg a víz kitágulnak a faggyúmirigyek és jobban zsírosodik majd.
2013. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi a tanacsot. :)


Megtudhatom,h hol vettel illetve milyen nayagu szappant hasznaltal(pl:.levendula)?

2013. okt. 12. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt próbáltam ki, és bocsi, most olvastam vissza, hogy mit is írtam. Szóval én a sampon+ szódabikarbóna+almaecetet javaslom. Én még a detergens sulfuratumot használom, talán valamennyire használt, de nem váltotta be nálam a hozzá fűzött reményeket.

2013. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!