Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az ilyesfajta...

Mit gondoltok az ilyesfajta tetoválásokról?

Figyelt kérdés

Még csak 14 éves vagyok, de pár év múlva szeretnék egy kicsi, egyszerű tetoválást a csuklómra. Már 5 éves korom óta imádom a madarakat, és ezt szerintem nem fog változni, bár kitudja. Egészen pontosan 3 madárra gondoltam, ami kicsi, (kb. 1-1,5 cm) egyszerű. Mit gondoltok az ilyesfajta tetoválásokról? A szüleim megengedték (persze csak a sima és egyszerű(!)), hogy lehessen egy tetkóm, ami nem kelt bizonyos feltűnést, de nekem sokat számít. Azt mondták, hogy ha gondolom akkor most is megcsináltathatom, ők ebbe nem szólnak bele, mert nekik is 14-15 éves korukban lett meg az első tetkójuk. Szívesen csináltatnék, és nem félek, de szerintetek érdemes ilyen korán? Várjak még 1-2 évet?


Előre is köszönöm. :) Jah, és ha van valakinek a csuklóján tetoválás, az kérem leírná, hogy mennyire fájt, illetve, hogy úgy árban mennyi lehet?


(A tetkó amit elképzeltem: [link] )


2013. okt. 15. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

én még 1-2 évet várnék vele. 16 év alatt nem is nagyon csinálnak tetoválást. legalábbis a normális helyeken. a csuklót is átgondolnám még egyszer, mert eléggé szembetűnő helyen van, függetlenül attól, hogy diszkrét a minta. később lehet gondod lesz belőle.


amúgy nekem is tetszenek ezek a minták, csak kezd kicsit tucattá válni.

2013. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igen, min 16ig én is várnék vele :) én 18 vagyok és idén csináltattam a 2. tetkóm a csuklómra. a fájdalom miatt sztem ne aggódj, mert nem fàj jobban mint máshol. teljesen a kibírható kategória. sztem ez még nemrossz hely, mivel ha nagyon kell pl majd àllásinterjún stb akkor max hosszúújjút veszel fel, vagy egy kicsit vastagabb karkötőt :D de mindenképp várj még vele :)
2013. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!