Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felnyírt haj hogy állna?...

Felnyírt haj hogy állna? Illetve hajszínező mennyire rongálja a hajat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az első kérdésem az lenne, hogy a hajszínező mennyire rongálja a hajat. Olyan ami 3-4 hajmosás után kikopik. Speciál a fekete színre gondolok. :)


A másik. Ducibb lánynak, hogy állna a felnyírt haj? Alapvetően fekete-szegecses stílusom van, vagy néha kissé színesebb, de sose mondanám igazán átlagosnak. Nem mondom hogy szép vagyok, vagy különleges, de nem olyan semmilyen jellegű ruhákba szoktam öltözni, szóval talán valamennyire olyan téren nem ütne el annyira tőlem, hogy nem szokványos a frizurám.


Előre is köszönöm.



2013. okt. 18. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

nem történik kémiai behatás, így kevesebb a roncsolódás.


ne nyírd fel a hajad, kérlek.:(

2013. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! :) Köszi a válaszod. Egyenlőre biztos nem fogom, inkább érdeklőnék :))
2013. okt. 18. 20:48
 3/4 anonim válasza:

Ne nyírd fel a hajad szerintem. Én nagyon ízléstelennek tartom, és eddig nem láttam senkit, akinek jól állt volna. Nagyon sok férfit a haj fog meg, ne rondíts bele...


19/F

2013. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem fel van nyírva a hajam és nagyon szeretem.Be volt festve hajszínezővel is, nem rongàlja.De ha ilyen hajat szeretnél akkor gondolkozz rajta még mert ha vissza szeretnéd növeszteni akkor gondolj arra is hogy milyen lesz akkor amikor nő vissza nem lehet vele semmit se kezdeni,nem szép làtvàny de el is tudod takarni a hosszabb hajaddal.nem függ a stílusodtól bàrkinek jól àll.Egyszer ezt is ki lehet próbàlni ha nem tetszik majd vissza nő.:)
2013. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!