Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Mennyi odeig hagyjam...

SOS! Mennyi odeig hagyjam rajta ezt a hajpakolast es mennyire lehet hatasos?

Figyelt kérdés
egy fel banan, 1-2 ek. ricinusolaj, fel citrom leve, es tojas.

2013. okt. 22. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

szia :) ricinus olajat szerintem ne keverd össze semmivel és azt 3-4 órát kell a hajadon a hagyni :)

a sima pakolásokat olyan fél órára :)

2013. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
miért??? már belekevertem és már a hajamon van 20perce:(((
2013. okt. 22. 19:13
 3/17 A kérdező kommentje:
csak azt olvastam h a citromhoz kell valami olaj mert magába túl savas és ez volt itthon csak
2013. okt. 22. 19:14
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Ricinusolajhoz bármit hozzákeverhetsz. Elég sűrű olaj, jobb is, ha valamivel hígítva van. 30-60 perc bőven elég a citrom miatt, mert az szárít.
2013. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Dááánke:) nagyon jó volt :)
2013. okt. 22. 20:01
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
fodrász vagyok.. :D ricinus olaj inkávv magába mint valamivel szerintem :)
2013. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
es a ricinudolajnak van noveszto hatasa???
2013. okt. 22. 20:50
 8/17 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. Én használtam 2x. Egyszer 10 hónapon keresztül, másodszor 3 hónapon keresztül. Nekem nem nőtt semmivel sem a hajam, inkább kihullott, hogy a fejbőrömre tettem. Tavaly márciusban hagytam abba a 2. kúrát. Most 1,5 év elteltével már a vállamig visszasűrűsödött a hajam, látni hogy lejjebb ritkább. Szóval tényleg látszik, hogy hullott tőle a hajam, de az a lényeg, hogy nőnek új szálak és szépen sűrűsödik vissza.

Nekem ami hajnövesztésre bevált, az a DM-es hajvitamin, a fejbőrmasszázs és a rozmaring illóolaj cseppek a samponba.

Olajat most is használok, viszont extra szűz olívaolajat, de csak is a hajam alsó részére. Igyál sok folyadékot (naponta minimum 2,5 litert) és étkezz egészségesen. A belső táplálás sokkal fontosabb, mint a pakolások, de azért vigyázz a hajadra és ápold.

2013. okt. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*Nekem nem nőtt semmivel sem többet a hajam
2013. okt. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :) Csak mert a ricinus olaj pl hajvégekre is halottam h jót tesz. Meg most képzeljétek, h a hajamat extrán tönkre tettem(Hidrogén szőke festék 1évig..) aztán beakartam festeni az eredeti szinére, és szürke lett belőle házi módszerekkel kivilágosítottam úgy h megint szőke vagyok, de ráfér elég sok táplálás főleg a hajvégekre. És az nem árt neki ha pl egyik héten mézes pakolást rakok rá utána meg banánosat vagy h mindig mást??
2013. okt. 23. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!