Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket válasszak?

Milyen hajfestéket válasszak?

Figyelt kérdés

3 évig festettem világos szőkére a hajam, de most leálltam a festéssel, mert 1. a vegyi festékek nem túl jók a hajnak:-( 2. a sötétebb szín jobban állna. (khadi világosbarnát szeretném majd használni)

Viszont ehhez előbb sima festékkel vissza kellene színezni az eredetire a hajam, mert zavar, hogy nem egységes a hajszínem. Eredeti hajszín:közép/sötétszőke. Fodrásznál ma jártam másodszorra ( 2 külön fodrászatban), először kb középbarna lett a hajam, ami 2 nap alatt teljesen lekopott... Ma pedig konkrétan SEMMI nem történt a színnel...Otthon is próbáltam már, de sötétbarna lett a próbatincs ( loreal festék) Egyáltalán lehetséges ilyen színt elérni? Van olyan festék ami nem lesz katasztrófa színű?



2013. okt. 22. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szőkítetted a hajad akkor vissza kéne pigmentálni festés előtt. De ezt a fodrásznak is tudnia kellett volna... keress egy hozzáértő fodrászt, biztos nem lesz a legolcsóbb, de legalább megcsinálja rendesen.
2013. okt. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Konkrét szőkítés nem volt, sima festékkel volt csak színezve. Azt mondták a fodrászatban, hogy nincs szükség visszapigmentálni, mert melegebb fényű volt a szőke hajam, és csak 1-2 árnyalat különbség van az eredeti és festett között... De megpróbálok felkeresni egy másik fodrászt, hátha...
2013. okt. 24. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!