Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hasznalt (vett) valaki otthonr...

Hasznalt (vett) valaki otthonra akarmilyen "arc simito"gepet ami hasznal is?

Figyelt kérdés
nevszerint nem ismerem ezeket a gepeket,pl.arcvasalo v mesotherapy gep vagy microdermabrasion gep.tapasztalatok??
2013. nov. 3. 16:39
 1/1 B. Marcsi válasza:

Nekem az egyik jó ismerősöm használta. Kezelés után szép volt a bőre, de sokszor kell alkalmazni.

Én azt vallom, hogy ezzel semmiféle természetes tápanyagot nem kap a bőr és elég drasztikus.

Én egy Artistry Luxury krémet használok, ami jóval olcsóbb, mint a bőrvasaló. Viszont olyan természetes hatóanyagokat kap a bőröm, ami hosszantartóan fejti ki a hatását. Többek között egy kardiolipin hatóanyag van benne, ami 30-szor drágább az aranynál. Megnyugtató számomra, hogy a cég kétszer kapott ENSZ környezetvédelmi nagydíjat, mivel csak természetes alapanyagokkal dolgoznak. S ezeket a termékeket közvetlen a cégtől tudom megvásárolni.

2013. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!