Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jó ötlet így...

Szerintetek jó ötlet így ombret csinálni?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek és nekem is festett vörös hajunk van. Már rengetegen mondták, hogy nagyon hasonlítunk, ami egy kicsit zavar. Már mindenféle színű volt a hajam. Szőke szeretnék lenni. Tudom, hogy vörösből nagyon nehezen lehet szőkét csinálni. Erre 2 alternatívát találtam ki:

1. szőkíteni a hajvégeket és ha jól sikerül a szőkítés,szóval nem lesz annyira sárgás, akkor az egészet szőkíteni

2. szőkíteni a hajvégeket és ha nagyon sárga lesz, akkor....nem tudom

Összesítve 2 kérdésem van:

1. hogy tudnám nagy valószínűséggel elérni azt, hogy az első opció valósuljon meg?

2. ha nem sikerül, akkor mi legyen? hogy legyek szőke?


2013. nov. 11. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szőke akarsz lenni, akkor elmész egy ÜGYES fodrászhoz, aki 2-3 alkalom alatt kiszőkít. Egy lépésben nem hiszem, hogy menne.

Az otthoni kókányolást nem ajánlom, szinte garantált, hogy répa/sárga hajad lesz, vagy szimplán leégeted, és egyéb otthoni sikersztorik. Amit helyrehozni sokkal többe fog kerülni, mint kifizetni a fodrászt elsőre.

2013. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leszívatás nélkül nem leszel szőke. Sőt, eleinte biztosan narancssárgás árnyalatot kap a hajad. Eleinte a végeket kiszőkíteni, majd utána a haj többi részét nem érdemes megcsinálni, mert ha oda kerül a sor, hogy másodszor is le akarod szívatni, a végei citromsárgák lesznek, a hajad többi része meg narancs. Ha nagyon hosszú loboncod van, csináltasd fodrásszal. Arra készülj fel, hogy a szőkítés eléggé igénybe veszi a hajad, kiszárad és töredezik. Vágatni kell majd belőle. Szerintem úgy csináld, hogy előszőr leszívatod, vágatsz a végeiből néhány centit, vársz másfél hónapot, megint leszívatod, megint vágatsz néhány centit, és befested hajfestékkel. Én így lettem barnából szőke. Ja és ne felejts el jó sok pakolást meg balzsamot használni. :)
2013. nov. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. nov. 12. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!