Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az hogy lehet hogy a ricinus...

Az hogy lehet hogy a ricinus olaj nem hat a szempillámra, holott már több hónapra használom napi rendszerességgel?

Figyelt kérdés
Rövid szempilláim vannak, már régóta használom a ricinus olajat, de se hosszabb nem lett, se dúsabb. Miért nem hat nálam?

2013. nov. 12. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Nekem sem hat. Amúgy szerintem ezek a szerek csak a saját adottságainkat segítenek maximalizálni és ápolni, de varázsolni nem tudnak.
2013. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert nincs növesztő hatása, csak ápol. Ez csak egy nagy humbukk hogy növeszt, mégis mitől növesztene? Ilyen szer nem létezik, legalábbis manapság. Valóban ahogy az első leírta, szépen megfogalmaztad!


Remélem tudtam segíteni

2013. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én használtam esténként és nekem nőtt tőle ^^ sokkal szebb és hosszabbak a pilláim:)) Szerintem mindenkinél másképp hat.:/ Nem mindenkinél válik be sajnos.
2013. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!