Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eveline Slim Extreme 3D Termo...

Eveline Slim Extreme 3D Termo Aktív Karcsúsító Szérum? Érdekel valakit ezen termék tesztelése?

Figyelt kérdés

Mind jó,mind rossz véleményt olvastam már erről a termékről, van,aki szidja,van,aki isteníti. Ámbár sose olvastam olyan hozzászólást,ahol akár centikben,vagy bárhogyan mérhető eredményt tettek volna közzé. Én marhára nem hiszek az ilyen csodaszerekben, nagyon szkeptikus vagyok,de egyben kísérletező szellemű is (szakomból adódóan :D ).

Épp ezért kipróbálom. Az eredményeket képekben, centikben mérem,és feltenném ide. Van rá igény?


2013. nov. 16. 14:08
 1/1 anonim válasza:
VAN!!!!!!!!
2015. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!