Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót tudnátok...

Milyen alapozót tudnátok ajánlani, ami illeszkedik a bőrszínhez?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy illeszkedik, ez csak egy szöveg, mert vannak olyan gyenge fedésű alapozók, színezett kencék amiknél nem igazán számít hogy milyen a színe, mert nem fed annyira hogy lényeges legyen.

De gondolom ha alapozót akarsz akkor fedés kell, ahhoz meg egy jól fedő alapozó kéne. Márkából MAC-et ajánlom mert abból szinte mindenféle szín van, az egyik biztosan passzolni fog.

2013. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)))
2013. nov. 20. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is MAC párti vagyok, ezen belül is Face and Body. Hatalmas a színskála. Egész évben változik a bőrszínem, mert nyáron lebarnulok, télen szolizok-kifakulok felváltva, így én legalább kettőt tartok itthon, hogy keverni tudjam a színt. Egy darab közel tíz ezer forintba kerül belőle, szóval pénztárca barátnak nem mondanám, de nagy kiszerelés, sokáig elég, és minőségibb, mint pl. egy Miss Sporty, amit soha nem kennék magamra.
2013. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!