Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz lenne, ha lány...

Nagyon gáz lenne, ha lány létemre kopaszra borotválnám a fejem?

Figyelt kérdés
Nagyon hullámos a hajam és semmilyen frizura nem áll jól. Ezért arra gondoltam, hogy mi lenne, ha kopasz lennék? Vagy punk tarajam lenne? Úgyis szétáll a hajam, nem lehet vele mit csinálni. Elegem van. Most vágattam új hajat és ez is egy melléfogás volt, mert addig nézett ki jól, ameddig meg nem mostam. Most, hogy önmaga lett a hajam, undorító lett, még meg is jegyezték. Pedig azt hittem, a rövid jól fog állni a hullámossal. De nem. Úgyhogy elegem van. Vasalni meg nem akarom, mert széttöri, szétégeti a hajam és szintén ocsmány lesz. Mi legyen?

2013. nov. 20. 18:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
És ha kivasalnád?Gondold át,mielőtt teljesen levágatod,nem nő vissza hamar....Szerintem nem gáz,hanem szimplán szarul néz ki,bár én lány vagyok...Vagy rövidebbre vágatnád?Vállig érőre?Hány éves vagy?
2013. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Esetleg egy képet tudsz küldeni, hogy ötleteket adjunk?
2013. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha kivasalod és töredezett lesz a hajad még mindig jobb mintha leborotválnád és nem is lenne!:) Vagy menj el egy fodrászhoz és kérj tőle tamácaokat, hogy mi állna jól
2013. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Képet nem tudok. Nyakig érő, tépett hajat vágattam hosszúból, de nem nyert. Azt hittem, rövid hajhoz jó lesz a hullámos, de nagyon ronda lett. Holnap újra megmosom és beszárítom, reméljük, ki fog nézni valahogy. A kérdésben már leírtam, miért nem vasalom.
2013. nov. 20. 18:10
 5/25 A kérdező kommentje:
3 A fodrász is tanácstalan volt...:S
2013. nov. 20. 18:11
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
Csináltass olyat,mint Miley Cyrus-nak van :D Az titi jól állna,vagyis gondolom:D
2013. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a kopaszra vágott haj elég drasztikus. Bár én csak saját magamból indulok ki és belebetegednék ha nem lehetne hajam,akkor már inkább legyen töredezett,komolyan:)

Amúgy én is vasalom, egy héten 1-2er ,a többi nap hajegyenesítő spray-vel fújom,mellete heti 1 hajpakolás, használok rá egy olajat (végére) amit fodrász adott és nagyon minimális értékben van eltöredezve. De ahogy érzed,ha te jól éreznéd magad kopaszon,hát hajrá :D

2013. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Minél rövidebb, annál jobban felugrik. Ha egyenesebbet szeretnél, akkor a hosszabb jobb.

Semmiképp se borotváld kopaszra.

Növeszd vissza, addig összefoghatod, befonhatod egy-egy részét. De lehet, hogy a te hajtípusodra való hajápolók is segítenek valamennyire.

2013. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem gáz. Láttam már olyat, akinek rohadt jól állt, kiemelte a szép arcát, nem mellesleg gyönyörű formájú koponyája is volt.
2013. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A hosszú sem állt jól. Ez a bajom, hogy SEMMI NEM ÁLL JÓL. Már csak szélsőségek jutnak eszembe, mint a raszta, a befonott, meg társai.
2013. nov. 20. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!