Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is hullik a hajatok...

Nektek is hullik a hajatok így ősszel? Le kéne vágatnom az enyémet?

Figyelt kérdés

Hátközépig érő hajam van és szerintem eléggé hullik is. Nem tudom hogy az ősz miatt, a stressz miatt, vagy hogy azért látom olyan soknak a kihullott hajamat mert hosszú és úgy többnek látszik, de engem így is aggaszt :S

Arra gondoltam hogy visszavágatom vállig, talán akkor jobb lesz, de imádom a hajamat, alig vártam hogy megnőjön. És nem töredezett, mert jó hajápolókat használok, az egész fényes és selymes...

Mit tegyek? Ráadásul vékonyszálú is a hajam, ez plusz a hajhullás nem jó kombináció.


2013. nov. 24. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha levágatod, akkor is ugyanúgy hullani fog, nincs összefüggésben a hosszával. Számold egy pár napon keresztül, hogy mennyi hullott ki kb., ha 100-150-nél több naponta, akkor menj el egy vérképet csináltatni.

Nekem nyáron hullott nagyon, volt, hogy vagy 180 szál egy nap mosáskor, egész nyáron hullott. Mondjuk nekem sok hajam van, vastag szálú is, úgyhogy még így sem látszott meg rajta, hogy kevesebb lenne. Egy idő után meg magától abbamaradt a hullás, most is teljesen normális mennyiség jön már ki.

2013. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!