Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett barna haj szőkítése?...

Festett barna haj szőkítése? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A hajam alap színe középbarna, ez többször volt festve különböző barna árnyalatokkal (jelenleg "édes barna" színű), de már kezdem unni és szeretném szőke satírosra csináltatni. Régebben volt ilyen hajam és szerettem is. Meg lehet ezt oldani? Nem lesz sárga az eredmény? Olvastam dm-ben kapható hajfesték eltávolítóról, gondoltam mielőtt elmegyek fodrászhoz ezzel leszedném a festéket a hajamról. Szerintetek? Akinek volt hasonló a hajával, mik a tapasztalatok? :)

2013. nov. 26. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

én a festett barna hajamba szőkét akartam melíroztatni

sárga lett :( de gondolom ez a fodrászon múlik

sajnos amúgy is nagyon világos volt a szőke a barnához, inkább világosbarna melír kellett volna, de erre csak utólag jöttem rá

visszafestettem az egészet barnára, így nincs vele gond :)

2013. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hajradírt ne, mert tönkrevágja a hajad!

aszkorbinsav a legkíméletesebb amivel tudsz festéket eltávolítani. csinálj pakolást: kb 1 dl sampon/balzsam + (hajhossztól függően) 100 g aszkorbin sav. kend fel, fóliázd le és hagyd rajta 30-60 percet. heti 2x alkalmazható.

2013. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a fajta színleszedő, ami a dm-ben is kapható, egyáltalán nem árt a hajnak, ellentétben a szőkítőporos színleszedéssel.

A c vitamintól mellesleg lehet durva, száraz a haj.

A festett hajból csak szőkítőporral lehet szép világos tincseket csinálni, de persze csak úgy, ha a leszivatás után befestik a kívánt színnel!

2013. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 27. 13:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki hasonló cipőben jár leírom hogy jártam: A fodrász tett bele szőke satírt amit aztán átmosott hamvas szőke festékkel és egész jó lett, nem lett sárga. :)
2014. jan. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!