Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos placena hajpakolás...

Kallos placena hajpakolás tapasztalatok? Ti hogy használjátok, mennyi ideig hagyjátok fent?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Még régebben használtam, de szerintem semmivel sem jobb egy átlag drogériás hajbalzsamnál, még annyit sem ér.
2013. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régen, mikor agyon volt vasalva a hajam, tiszta száraz, töredezett volt, akkor imádtam. Olyan puhává, selymessé, fényessé tette. Samponozás után tettem fel fél órára.


Most, 5 évvel később, mikor kipróbáltam, egyáltalán nem vált be, kiszárította a hajam. Látszik, hogy már egészséges. :)

2013. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kallos pakolásai igenis jók, némelyik sokkal többet használ, mint a több ezer forintos flancos cuccok.
2013. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem :) Sokáig elég, olcsó, és nagyon jó. Fürdés közben, vizes hajra szoktam feltenni 5-10 percre, leöblítem majd rendesen hajat mosok :) Vasalom a hajam lassan 2 éve, és sokkal puhább tőle a hajam.

14/L

2013. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kallostól ez a placena meg a latte pakolás, meg amit újabban használok a Color. Samponozok (dove), majd törölközőszáraz hajamra bőségesen rakok belőle és legalább negyed óráig hagyom hatni, de egy órát is simán hagyhatod rajta, majd langyos vizes öblítés és kész a csodaszépen csillogó hajam! :)
2014. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!