Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak már a hajammal...

Mit csináljak már a hajammal hogy kevésbé zsírosodjon?

Figyelt kérdés
most 3 naponta mosom de a 3.nap a suliban már egyáltalán nem szép tehát pl megmosom vasárnap este hétfőn még semmi baja kedden még elmegy és szerdán már nagyon csúnya meg lelepul meg tiszta száraz... és ilyenkor utálom és még igy is mindenki azt mondja ne mossam sokat mert a egyáltalán nem tesz jót neki meg elvékonyodik (nembeszélve arról hogy igy is nagyon kevés hajam van!! vagy hát nem a szálak kevesek hanem annyira vékony a szála hogy nemigaz!! egyszer barátnőmmel összehasonlítottuk 1-1 hajszálunkat letettük egymás mellé a padra az övé 2szer 3szor vastagabb volt mint az enyém szoval retentő vékony szálu) és nagyon hosszu is a hajam igy még nehezebb a hajmosás igy több idő a szárítás tehát ezért fogom majd nemsokára vágatni belőle szoval most Head and Shoulders sampont használok abbol vagy csak a sima mentolosat vagy az ocean energy feliratút vagy az már mindegy csak ilyen márkáju legyen mert csak ezzel a samponnal bír ki 3 napot ha akármi mással mosom akkor már 2 nap olyan ronda lesz mint ezzel 3. nap tehát nekem csak ez vált be meg arról ne is beszéljünk milyen drága egy kissebb flakonnal is.... szoval ha valaki tudna valami jo modszert az szivesen várom jah és azt kihagytam hogy már olvastam itt régebben hogy langyos vizzel mossak meg ne fogdozzam meg is csináltam de alig lett jobb tőle sőt... különösebben semmi változást nem vettem észremeg kiprobáltam ezt a hintőporos megoldást de ettől annyira száraz lett a hajam meg elektromos felvettem a szőrmés kaerdigánom már az égnek áll az összes hajam meg néha ez sem tűnik teljesen az a fehér por és akkor meg azt hiszik tök korpás vagyok igy inkább azt is hagytam a csudába a normális válaszokat előre is köszi! 14/L
2013. dec. 8. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyakran mosol hajat csak babasamponnal mosd, mert más nem tesz jót neki. Ha nem akarod mosni akkor vegyél a boltban egy flakon hintőport. Szedd sávokba a hajad, majd szórj rá egy negyed maréknyit. NE dolgozd el a kezeddel. Inkább egy fésűvel fésüld ki. Nem is tűnik majd zsírosnak és meg is emeli a hajad. Ha pedig elmész a fodrászhoz akkor kör alakúra vágasd le. Nekem is borzasztóan kevés volt a hajam. Most dúsabb, mint a 26 éves nagynénémé. Remélem tudok segíteni. 11/L
2013. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia! Nekem is ugyanez volt a gondom. Mostmar annyira nem. Eloszor is, a viz homersekletetol nem fogsz tul sok javulast latni, az sok minden miatt jo ha huvosebb, de zsirosodas miatt mast kell tenni. Amelyik sampont mondtad,hogy hasznalod,arrol csak az en velemenyemet mondom el. Vagyis tapasztalatomat, regebb hasznaltam de valami borzaszto. Anyum is hasznalta regen,olyant vett amire az volt rairva hogy korpas hajra, de ehhez kepest 5x olyan korpas lett... Szoval szerintem mellozd,lehet pont a te hajtipusodnak se jo, pedig tenyleg erdekes mert amilyen draga.. Na szoval nekem is ket naponta kellett mosnom egy idoben a 3. Nap mar olyan volt mint amilyen a tied..aztan kiprobaltam egy pakolast: egy fel citromot kicsavartam,ugyanannyi meleg vizet hozzaadtam,egy evokanal mez es kb egy ek. mezes almaecet. Jol osszekevertem es hajmosas utan rakentem,utana fel orara-1 orara feltekertem foliaba aztan megmostam ujra. Ha gondolod probald ki, nem kell tulzasba se vinni,tehat mondjuk ket hetente megcsinalod aztan meglatod mi lesz. Nekem bevallt,azota sokkal jobb,nem zsirosodik ugy es nem kell aggodnom ha nem tudom ket naponta mosni. Ja es szep fenyt is ad neki :)

17/L

2013. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké köszi a vlaszokat sokat segítettek! :)) és amúgy első válaszoló mit értesz azon hogy kör alakúra vágassam?? mert be is irtam a google-ba is de nem találtam képet vagy valamit esetleg tudnál nekem belinkelni egy képet vagy valamit? de ha elmagyarázod az is jó lesz ám :) köszi!! am ment a zöldkéz ;)
2013. dec. 8. 20:33
 4/6 anonim válasza:
Pont ma keresgettem én is sokat ebben a témában, én is holnap fogom kipróbálni a tojásfehérje habosan+élesztő, citromlé hajpakolást.. ugyanaz a helyzet nagyjából nálam is, mint nálad/(nálatok, csak viszonylag sok van a vékony szálú hajamból, de én már a harmadik nap reggelén megmosom. Majd írd le te is, ha van kedved, hogy nálad bevált-e, amit írt az egyik hozzászóló.
2013. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én mannaszappannal mosom a sajátomat és jó. nehezen habzik főleg az első pár használatnál és óvatosnak kell lenni nehogy összegubancold a hajadat ja és használj utána jó sok balzsamot, mert téll nagyon szárít.
2013. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!