Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipróbálta már valaki ezt a...

Kipróbálta már valaki ezt a Color B4 hajszineltávolitót fekete hajnál?

Figyelt kérdés
Most sötétbarna hajam van, de nemrég még fekete volt és meguntam és most világosbarnát szeretnék..Utána néztem ennek a szernek, de vegyes véleményeket láttam és kicsit elbizonytalanodtam, de már nem szeretnék fekete lenni..Valaki tapasztalat?

#fekete haj #Color B4 hajszineltávolitó #világosbarnára
2013. dec. 8. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress rá, itt az oldalon is sokat írtak már róla.
2013. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tönkre fogja tenni a hajad.

van más megoldás, írj privit ha érdekel.

2013. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fodrász vagyok, ha ennél kímélőbb megoldást tudsz, inkább írd ki, én is kíváncsi lennék rá.
2013. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem egy fodrasz a lorealt ajánlotta az károsabb mert van benne szőkítô
2013. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

aszkorbin sav!! semmit nem károsít és leszedi a festéket. 2 évig festettem feketére és 4 alkalommal használtam a pakolást, szinte eredeti lett tőle a hajszínem :)


ezzel ellenben 1x próbáltam a ColorB4-et, még a feketére festés előtt... 10 centit le kellett vágni a hajamból, mert tönkrevágta.

2013. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2013. dec. 17. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért: kedves Utolsó, nekem is fekete lett sajnos a középbarnára festett hajam, nem lesz a C vitaminos pakolástól vöröses?

Kedves Kérdező, kipróbáltad a c vitaminos pakolást?

2014. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!