Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akik levágatták a...

Lányok akik levágatták a hajukat rövidre vagy csak rövidebbre. Megbántátok?

Figyelt kérdés
Nagyon rövidre vagy csak látványosan rövidebbre vágattátok a hajatokat, akkor megbántátok? Ha igen akkor miért, és ha nem akkor miért nem?
2013. dec. 28. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

elsőre nem

laza 20cm-rel lett rövidebb,nagyon jól állt,következőre picit hosszabban hagytam,de így is simán váll fölött volt,sajnos a fodrászom elköltözött,mivel vidéki vagyok nem nagyon tudtam válogatni,a mostanival már nem merném megtenni,hogy rövidre vágatom,egyszer annyira elrontotta,hogy inkább pasinak éreztem magam mellekkel mint nőnek

2013. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Derékig érőből lett olyan mint pinknek. Nem bántam meg, nekem sokkal jobban tetszik és a korombelieken nem nagyon láttam hasonlót(bár most épp növesztem mert mostanában nagyon rövidre nyirattam és így kicsit furi volt). :) 15/L
2013. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Kétszer vágattam le mellig érőből elég rövidre. Először azért, mert tönkretettem a sok festéssel, kísérletezgetéssel. Sajnáltam, de onnantól fogva figyeltem rá, hogy rendesen ápoljam és ne ártsak neki. Második alkalommal azért vágattam le, mert kissé elegem lett a hosszú hajból, és egy adott frizura is megtetszett. Szerettem, és egyáltalán nem bántam meg. Úgy 1 évig hagytam is, de megint hosszú hajra vágytam, és most azóta is növesztem, és már szépen meg is nőtt.
2013. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rövid hajam van és nem bántam meg. Szerintem (és mások szerint is) jobban áll, kevesebb gond van vele, ugyanúgy lehet frizurákat készíteni belőle mint a hosszúból. A hajamat naponta mosom, mert eléggé zsírosodik, így reggel 10 perc alatt megmosom, megszárítom és igazgatok rajta. Hátránya szerintem csak az, hogy havonta kell vele járni fodrászhoz, hogy ugyanúgy nézzen ki, mint első vágáskor. Tavasszal megpróbáltam növeszteni, de túl problémás volt, így visszavágattam rövidre. Úgyhogy ha a rövid haj mellett döntesz, azt jól gondold át :)
2013. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
nem. Göndör a hajam ha hosszú SZINTE ki se lehet fésülni még ha rövid könnyebben kordába tudom tartani de akkor meg nem olyan szép.
2013. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyáron vágattam le a hát középig érő hajam váll fölé érősre. Kicsit Kleopátrás stílusú volt. :)

Mindenki dicsérte, jól is áll, de mégiscsak a hosszú az igazi. Jó volt kipróbálni, de örülök, hogy nő a hajam. Vicces, de legjobban akkor szomorodtam el a rövid hajam miatt, amikor megtudtam, hogy unokabátyám megnősül, és jövőre lagzi lesz. Sajnos nem nő olyan gyorsan a hajam, hogy addigra megint hosszú legyen. Pedig mindig elképzeltem, hogyha esküvőre megyek, az tényleg olyan alkalom, hogy igazán csinos és elegáns lehetek. Ráaádsul ez lesz az első olyan esküvő, amire emlékezni fogok (pár évesen voltam egyen, de arra nem emlékszem). Emiatt kicsit bánom, de ezt előre nem tudhattam. :D

2013. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

csipőig érő hajból vállig érőre:)

nem,kicsit sem bántam meg,mert szépen vágták le:)

2013. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egyszer vágattam le váll fölött 5 centivel érőre,derékig érő hajból,3 napig oké volt majd elkezdett hiányozni a régi hajhossz,soha többé nem fogom levágatni olyan rövidre,bár most nagyon tetszik a kb 10 centis haj,de le nem vágatnám olyanra:)
2013. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csípőig érőből vágattam vállig érőre és nagyon megbántam, összefogni is alig tudtam utána, meg többször elaludtam és alig tudtam vele mit kezdeni. Ez már 2 éve volt, és még most is csak mellig ér, nagyon lassan nő vissza :// De az arcod alakjától is függ, hogy a rövid/hosszú haj áll-e jobban, az alapján dönts, hogy levágod-e.
2013. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Én hátközépig érőt vágattam le olyanra, hogy egy kicsit a vállam fölé ér. Jól áll ez is és szeretem is, csak nem tudom növesszem-e meg.. :/ De majd meglátjuk :) Köszi a válaszokat! :)
2013. dec. 29. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!