Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színűre fessem be a...

Milyen színűre fessem be a hajam, illetve mit jelent az hogy a hajfestés tartást ad a hajnak?

Figyelt kérdés

Eddig eszembe se jutott befestenem a hajam, viszont múltkor a fodrászom megkérdezte, hogy nem gondolkodtam-e rajta, hogy befestem, merthogy az ad egy tatást is a hajnak. És nem értettem, hogy ez mit jelent. Akiknek be lett már festve a haja, azok írnának néhány tapasztalatot?

Meg utána elgondolkodtam ezen, és mondjuk lehet, hogy kicsit világosítanám a hajam, de félek, hogy nagyon tönkremegy. Sötétbarna hajam van, elég világos bőröm, szerintetek milyen az az árnyalat ami jól állna?

Köszi előre is a válaszokat! :)



2014. jan. 2. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez hülyeség h tartást ad inkább színt ad az arcodnak nekem is sokkal jobb rámnézni hogy be van festve a hajam
2014. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván a fodrásznak az a dolga hogy minél több hülyeséget elhitessen veled, mert abból él, de a hajfestés nem hogy tartást nem ad, de tönkreteszi a hajat, mivel teljesen mindegy milyen szupermenő hajfesték, az akkor is vegyi anyagokkal van tele, amik ártalmasak.
2014. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség. Sok színt kipróbáltam már, de amióta fekete hajam van, sokkal másabb a szerkezete, könnyebben kezelhető. Érdemes lenne kikérned a fodrászod véleményét, hogy milyen színre gondolt, mi állna jól neked.

Nekem például az ő hajszíne gyönyörű: [link]

2014. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem hulyeség, az utólso válaszolóval egyetértek. amióta befestettem feketére olyan puha, konnyen kezelheto a hajam. Sokkal jobb állapotban van , mint elotte, mikor hennázva volt.
2014. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!