Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotret kinek mennyire volt...

Sotret kinek mennyire volt hatásos kevésbé pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Ma voltam bőrgyógyásznál, de nem is a pattanásaim miatt (bár azok is elő-elő jönnek néha) hanem a zárt fehér miteszereim (vannak feketék is) miatt, amikkel tele van (szó-szerint alig van sima rész)a bőröm, és nagyon egyenetlen tőle a bőröm felszíne. Plusz a régi pattanásaimból származó hegek is zavarnak. Az orvos Sotretet írt fel plusz Skinorent. Most ezeket használom, de jó lenne tudni, hogy kevésbé pattanásos bőrre mennyire hatásos. Számíthatok több pattanásra vagy arra hogy a miteszereimet is eltünteti? Tapasztalat, vélemény? 19/L

2014. jan. 3. 22:45
 1/7 anonim válasza:
Én 1 hónapig szedtem , a pattanásokat teljesen eltüntette.. de.... minden más.. fájt tőle a térdem .. nagyon durva gyógyszer az.. 1 hónap után abba hagytam és most 1 év után kezdtek el újra jönni a pattanások.. szerintem inkább viseld el ez a sotret túlságosan durva ahhoz hogy pár pattanás miatt tönkre tedd magad
2014. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fél évig szedtem. Cserepesre szárította a szám és a bőröm is száraz volt, szóval eléggé erősek a mellékhatásai, de 2hónap alatt rendbe jött. A pattanásaim mind eltűntek, most egy két kissebb van, de betudom a télnek és a napfényhiánynak, szerintem csak akkor kezdd el ha durva a helyzet. Sok sikert :) 15/l
2014. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 11 hónapon keresztül szedtem, az előírásnak megfelelően, folyamatos ellenőrzés mellett. Nem bántam meg, eleinte nagyon rossz volt, sokat szenvedtem a száraz bőr/szem/orr miatt, de aztán idővel megszoktam, más termékeket használtam, mint korábban, így kordában tudtam tartani.

Nekem hatásos volt a mitesszerekre és a pattanásokra is, 2 éve hagytam abba, de azóta is sima a bőröm, alapozóra sincs szükségem! Velem csodát művelt, annyi biztos!


(Én bőrgyógyász-kozmetológushoz mentem, de rendszeresen ellenőrzött, vérvétel stb.. Szerintem ez is egy ok arra, hogy problémám nem volt.)


21/L

2014. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én magam is olvastam/hallottam az erős mellékhatásairól, és pár pattanás miatt nem is "tenném tönkre magam", de engem a miteszereim is nagyon zavarnak, és ha a Sotret erre a problémára is hatásos, akkor számomra megéri a kezelés. Bízom benne hogy én is szerencsével járok majd.:)
2014. jan. 5. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Első hónapban romlani fog az állapotod, de utána csak javulás és egy kúra úgy hogy tartós is maradjon legalább fél év. az első nem tudom mit pofáz itt 1 hónap alatt semmit nem csinál a térdeiddel (azután sem, ha nem erőlteted őket a kezelés alatt) le van minden írva a betegtájékoztatóra szerinted viccből adják?
2014. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó kommentelő ne legyél ostoba..:(
2014. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
.
2014. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!